Karščiausias įvaizdis - švarkas ir dviratininko šortai! Ši mados tendencija pavergė mūsų širdis. Patikrink, kaip sukurti madingą įvaizdį, atrodyk kaip instagramo žvaigždė. Dviratininko šortai - ne tik velomaratonui.

Šie aptempti pusę šlaunies siekantys šortai pasirodė gatvėse pernai. Tuomet kėlė nemažai abejonių, šiemet pavergė stileivių širdis. Tai ne tik patogi garderobo detalė, bet ir labai universalus rūbas. Tokių šortų dėka gali sukurti kelis skirtingus įvaizdžius bei mėgautis patogumu. Tokį įvaizdį isimylėjo instagramožvaigždės. Nieko nuostabaus, dviratininko šortai gali priblokšti elegancija ir suteikti patogumą it būtum sporto salėje. Be to, toks apdaras itin pabrėžia dailias kojas ir moteriškus iškylumus.

Svarbios – detalės


Mados blogerių įvaizdis, puikus pavyzdys mums, merginoms, kurios jas seka. Dviratininko šortai nėra įprasta garderobo dalis, todėl gali atrodyti gana sudėtinga. Iš tikrųjų, tai gana dėkingas apdaras, kurį gali sau leisti kiekviena mergina, nepriklausomai nuo komplekcijos ir ūgio. Visa paslaptis glūdi - tobulai parinktam švarkui. Švarkas turi būti oversize'inis, taip, kad kuo geriau atrodytų prie aptemtų šortų. Ofisinisšvarkelis, įliemenuotas švarkas, trumpas švarkas - egzamino neišlaikys. Dviratininko šortai reikalauja laisvoko, ilgesnio švarko. Drąsiai investuok į tokį, juk jis bus madingas dar kelis sezonus.


Prabanga sportiškai... 


Elegantiškas švarkas, dviratininko šortai ir dailūs aukštakulniai? Modelis Emily Ratajkowski sublizgėjo pasirodžiusi taip apsirengusi. Žvaigždė pridengė baltą sportinį liemenuką ir blizgančius juodus dviratininko šortus - išraiškingu švarku it iš vyriškos spintos. Detalės - juodi akiniai katės akies formos bei dailūs aukštakulniai, suteikia šiam įvaizdžiui seksualumo ir moteriškumo. Šis įvaizdis tiks ir vakarėlį ir į biurą. Ps. ( Eidama į darbą nepamiršk marškinėlių).


 

Patogi aukštoji mada


Įspūdingą įvaizdį demonstravo ir blogerė Jemerced. Ji pasirinko monochromatišką derinį, kurį paįvairina tik originalūs printai. Blizgantys šilkiniai marškinėliai - retro prabanga, patogūs dviratininko šortai, suteikia įvaizdžio laisvumo, o kaubojaus batai - unikalumo. Kiekviena privalome turėti šį sezoną tokio tipo batus. 

 

Kaip žvaigždė mėgsti išsiskirti iš minios?


Turime kai ką specialiai Tau! Ryškios spalvos dviratininko šortai, jie pritrauks visų žvilgsnius. Neoninė rožinė ar žalia - puikus sprendimas aštriam įvaizdžiui ir ryškiai asmenybei. Tokius BIKER SHORTS devėksu itin plačiu švarku. Kuo didesnis švarkas tuo geriau. Ir nepamiršk jo suveržti plačiu diržu. Šilkiniai marškinėliai su neriniais pritrauks pavydžius žvilgsnius, o madingiausi kedukai užbaigs šį įspūdingą įvaizdį.

 Nepražiopsok galimybės sublizgėti savo mieste. Išrink batus geriausiai tinkančius prie Tavo dviratininko šortų ir plataus švarko, atsiųsk mums nuotrauką ir tapk mūsų instagramo žvaigžde.