Prie kokių rūbų geriausiai tinka aulinukai?

 

Nepaisant to, koks lauke oras – dažnai juokaujama, kad aulinukai yra patys universaliausi batai, kurie puikiai tinka visais metų laikais. Nors dažniausiai jie siejami su žiemos sezonu, tačiau siūlome nepamiršti, kad ne tik rudens, tačiau net ir vasaros vakarais gali būti labai šalta, gali būti šalna, tad tik gera avalynė gali padėti išvengti nemalonių peršalimo ligų, kurios dažniausiai kankina tuos, kurie nepasirūpina tinkama avalyne.

 

Taigi, geriausia savo spintoje turėti bent jau kelių modelių aulinukus. Vieni turi būti šiltesni ir labiausiai nešiojami žiemos metu, kai tuo tarpu kiti turėtų būti ne tokie stori – puikiai tinka šiltuoju metų laiku. Žinoma, reikia ne tik rasti avalynę, kuri tinka Jūsų kojai, tačiau ir tokią, kuri tinka prie Jūsų nešiojamo stiliaus, tad būtent tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

 

Kokie aulinukai Jums tinka?

 

Aulinukai internetu palyginami greitai ir paprastai, tad siūlome greitai įvertinti savo poreikius ir naudojantis filtrų pagalba rasti tokius batus, kurie maloniai glunda prie Jūsų kojos, puikiai atrodo ir tuo pačiu suteikia judėjimo malonumą. Aulinukai varijuoja savo dydžiu, tad būtinai žiūrėkite vidpadžio ilgį. Taip pat jie gali būti su platforma, tad puikiai tinka žemoms moterims, kurios nori atrodyti vizualiai aukštesnės. Žinoma, jie skiriasi ir savo medžiaga. Būtent ji dažniausiai lemia nešiojamos avalynės sezoniškumą. Taip pat daugiau dėmesio siūlome skirti užsegimui. Dažniausiai montuojami užtrauktukai, tačiau gali būti ir su sagomis.

Papildomas paieškos kriterijus yra plotis. Dažniausiai norisi, kad žieminė avalynė neatrodytų labai didelė. Tokiu atveju žiūrėkite, kad batai vizualiai ilgėtų. Žinoma, aulinukai kinta ir savo stiliumi. Koks labiausiai tinka ir patinka Jums? Taip pat galima plačiau pasidomėti gamintojais, tačiau tai gana nereikšmingas kriterijus. Spalvinė gama dažniausiai derinama vertinant modelius bei dizainą. Ir daugelis kitų kriterijų, kurie padės rasti avalynę kuri puikiai tinka vėsiuoju metų laiku. Aulinukai prie suknelių – visais metų laikais

 Labai skoningai atrodo aulinukai, kurie yra derinami prie gražiausių suknelių. Šiuo metu tiek avalynės, tiek moteriško drabužio pasiūla rinkoje labai plati, tad net ir patys neįprasčiausi deriniai gali atrodyti puikiai. Suprantama, kad dažniausiai prie tokio tipo batų derinamos storesnio audinio suknytės. Puikiai tinka tokios, kurios yra megztos su mezgimo mašina. Dažniausiai nešiojamos rudens arba žiemos metu

 

Visgi, prie aulinukų gali neblogai atrodyti ir pavasarinės suknelės, tačiau tokiu atveju siūlome rinktis odinius aulinukus, kurie neturi matomo kailio, kuris dažniausiai dedamas viduje. Geriausias pasirinkimas yra šviesesnių spalvų aulinukai. Lygiai tai pat kaip ir prie jų derinamos šviesesnės spalvos suknelės. Tokiu atveju bendras vaizdas bus pavasariškas ir net auliniai batai neatrodys ne vietoje. Prie juodų aulinukų puikiai tinka bet kokių spalvų suknelės.

Ryškūs, margi aulinukai dažniausiai “reikalauja” iš savęs kur kas neutralesnių spalvų avalynės. Šiuo atveju puikiai tinka ne tik minėta juoda, tačiau taip pat ir pilka, tamsiai žalia. Baltos spalvos aulinukai labai dažnai vadinami iššaukiančiais, tačiau jie gali būti labai skoningai derinami prie spalvotos suknelės. Puikiai atrodytų prie gėlėtos. Tai stilius, kuris tiks vasaros metu. Svarbiausia, kad balti aulinukai dažniausiai greičiau išsipurvina, tad atsakingai rinkitės orą, kadangi jie gali būti dėvimi.

Aulinukai ir plati kelnių gama

 

Jeigu suderinti labiausiai tinkamus aulinukus prie suknelės nėra labai paprasta, tai tokius batus derinti prie kelnių – ypač lengva ir dažniausiai nereikia jokių specialių žinių. Žinoma, visada verta internete peržiūrėti pavyzdžius, kadangi tai gali padėti susidaryti nuomonę – ko galima tikėtis. Taip pat siūlome prie mėlynų džinsų rinktis rudus aulinukus, kadangi tai yra klasika, kuri niekada neišeina iš mados ir tuo pačiu visada puikiai atrodo.

 

Kadangi aulinukai dažniausiai labai gražiai apgaubia kojas – siūlome rinktis siauras kelnes, dar geriau – timpas. Tokiu atveju bus pabrėžiamos Jūsų kūno linijos, tačiau tuo pačiu batai puikiai matysis, atrodys skoningai. Žinomas, galimas kelnių “uždėjimas” ant aulinukų, tačiau kadangi patys batai dažniausiai yra platesni ir didesnių apimčių – tuomet koja atrodys blauzdos vietoje labai didelė, taigi, neskoningai. Galima to išvengti paprasčiausiai pasirinkus platesnes kelnes arba geriausia – susikišus jas į aulinukus, kurie gali būti svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas.

 

Aulinukai derinami prie megztinių?

 

 

Toliau judame link to, kad skoningai aulinukai gali būti derinami ir prie megztinių. Tokiu atveju dažniausiai turi būti pasirenkamos neutralios kelnės arba sijonas. Kaip minėjome, tai yra pilka arba juoda spalva, dažniausiai neutraliomis kainomis ir kitos tamsios spalvos, kurios nepatraukia akies.

Taigi, tokiu atveju galima rinktis net ir labai ryškių spalvų aulinukus, kurie yra derinami prie megztinio. Derinimas šiuo atveju tikrai nereiškia, kad jie turi būti vienodi, kadangi tuomet pavyks ne tik kad nesuderinti, tačiau dažniausiai atrodoma juokingai. Derinti aulinių batų ir megztinio spalvas reikia, tačiau ne ta prasme, kad jie turi būti vienodi. Jie turi derėti spalvomis.

 

Pavyzdžiui, puikiai atrodo raudona ir juoda arba puikiai atrodo gelsva tuo pačiu melsva. Štai todėl derinant avalynę prie tam tikrų drabužių reikia viską vertinti kruopščiau ir tuo pačiu analizuoti detaliau. Prie mėlyno megztinio puikiai atrodo rudi batai, taip pat avalynė gali būti ir pilka. O vidurinė dalis, kuri šiuo atveju yra kojos – turi būti neutralių spalvų, kuriuos jau aptarėme anksčiau. Atrodo painu? Tikrai nėra, tik reikia daugiau pasidomėti spalvomis ir žinoti – kokie deriniai tarpusavyje tinka. Tai yra menas.

 

Aulinukai ir treningai – katastrofa?

 

Kadangi paskutiniu metu vis dažniau galima matyti šį derinį, natūraliai kyla klausimas – ar jis yra skoningas ir ar tikrai gražiai atrodo auliniai batukai derinami prie treningų? Pirmiausia reikia paminėti, kad dažniausiai tokia apranga pasirenkama greitai, kai reikia skubiai kur nors nueiti, tačiau tuo pačiu norisi gerai jaustis. Pavyzdžiui, namuose būnami su treningai ir prireikia greitai nueiti iki prekybos centro. Tuomet dažniausiai ir “šokama į aulinukus”.

 Vertinant stilistine prasme – šis derinys tikrai nėra skoningas, griežtas ne, kadangi tai rodo, kad žmogus labai skubėjo ir paprasčiausiai neturėjo laiko derinti drabužių, norėjo gerai jaustis ir tuo pačiu sutaupyti daug laiko. Tačiau tokiais atvejais, kai skubama ir kai ėjimas į tam tikrą vietą nereikalauja etiketo atrodyti konkrečiai – tai visai neblogas ir tikrai labai patogus pasirinkimas. Suprantama, kad darbo vietoje tai nėra tinkama apranga, tačiau greitam nuėjimui iki prekybos centro – visai vertinga ir rekomenduotina.

 Aulinukai labai dažnai vadinami viena universaliausių avalynių, kuri puikiai tinka skirtingomis progomis ir tuo pačiu prie skirtingų drabužių. Pirkti universalius visada verta, kadangi tokiu atveju atrodysite puikiai, žinoma, gerai jausitės, o tik tiek ir reikia, kad rezultatas pranoktų lūkesčius.