Daugelis pavasario laukia ne tik todėl, kad dažniau pradeda šviesti saulė ir galima apsirengti šviesesnius, margesnius drabužius, tačiau taip pat ir dėl pozityvesnių spalvų bei lengvesnės avalynės, kuri ne tik puikiai atrodo, tačiau suteikia galimybę gatve žygiuoti drąsiai tarsi podiumu. Pas mus galite rasti labai platų avalynės pasirinkimą kiekvienai, kuri nori atrodyti puikiai, juolab, gerai jaustis. Šiuolaikiniai batai ir yra kuriami taip, kad atitiktų pačius svarbiausius moterų kriterijus, tai yra kasdien dėvėti skoningai atrodančią ir tuo pačiu patogią avalynę.


 

Laisvalaikio batai

 

Pavasariniai batai dažniausiai būna ne tik labai lengvi, tačiau ir sportiniai, kadangi daugelis moterų atšilus orams nori kuo daugiau laiko praleisti lauke ir kiekvieną dieną nueiti nemažus atstumus, kad pavyktų pasiekti tikslą. Šiuo atveju puikus pasirinkimas yra laisvalaikio batai. Žinoma, tai tikrai nebūtinai sportiniai bateliai, kurie pasižymi patogiu spyruokliavimu. Taip pat tai gali būti ir skoningai atrodantys laiveliai, kurie dažniausiai suteikia judėjimo mobilumą.

 

Svarbiausia, kad laisvalaikio batai gali būti labai skirtingų spalvų, tad kiekviena ras tai kas jai labiausiai patinka. Kadangi pavasaris yra tas laikas, kai vis dažniau pasirenkami ryškesnių spalvų batai – tokius rinktis ir mes siūlome Jums. Skoningai atrodo net ir dekoruoti blizgučiais. Paprasčiausiai juos reikia mokėti priderinti prie kitų drabužių, kurie derinami bendrame stiliuje. Tokiu atveju, kai batai yra labai ryškūs ir labai traukiantys, siūlome geriau pasirinkti neutralesnių spalvų aprangą. Tai tikrai nebūtinai juodi bei pilki tonai. Tiks ir visos vaivorykščių spalvos, tačiau tuomet geriausias pasirinkimas yra ne ryškūs, tačiau pastelinių spalvų laisvalaikio batai. Keletas bendrų patarimų.

 •          Rožiniai batai labai puikiai derės prie juodų drabužių.
 •          Žali batai gali būti derinami prie geltonų kelnių arba sijono.
 •          Juodi batai puikiai tinka prie margų drabužių.
 •          Margi batai gražiausiai atrodo prie vienos spalvos, pilkų drabužių.
 •          Mėlyna avalynė puikiai atrodys greta rožinių kelnių arba suknelės ir taip toliau.

Visada geriausia rinktis neutralių spalvų batus, kadangi jie bus paprasčiau priderinti prie aprangos. Visgi, šiuo metu internete galima rasti labai daug patarimų, pavyzdžių, kurie padės Jums kur kas paprasčiau suderinti skirtingus stiliaus komponentus ir susikurti puikiai atrodantį, vientisą stilių.

 

Basutės

 

Nors basutės dažniausiai vadinamos vasaros avalyne, tačiau dėl vis šiltesnių pavasarių galima džiaugtis, kad nereikia laukti gegužės mėnesio, kol skoningomis basutėmis bus galima pasipuošti. Kaip ir renkantis laisvalaikio batus, taip ir basutes - daugiausia dėmesio skirkite spalvoms bei raštams, kurie gali suteikti Jūsų stiliui unikalumo ir tuo pačiu padėti puikiai atrodyti. Žinoma, svarbiausia, kad pasirinktos basutės tiktų ir patiktų Jums, tad siūlome kuo mažiau dėmesio skirti madoms ir rinktis tai, kad arčiausiai Jūsų širdelės.

 •          Skoningas pasirinkimas yra platforminės basutės. Jos dažniausiai pasirenkamos tokiu atveju, kai norisi, kad kojos vizualiai atrodytų ilgesnės, tačiau aukštakulnių nešiojimas neatrodo patogus.
 •          Mokasinai dažniausiai asocijuojasi su patogumu. Kadangi su jais judėjimas yra labai paprastas ir patogus – siūlome rinktis mokasinus, kurie suteikia galimybę kiekvieną dieną nueiti net ir labai didelius atstumus, tačiau išvengti kojų nuvargimo.
 •          Espadrilės taip pat pasižymi tuo, kad su jomis kasdien galima įveikti labai didelius atstumus, tačiau kojos per daug nepavargs. Kodėl? Kadangi jų kulnas, visa pėdos pozicija yra gana aukšta, tad ėjimo metu galima spyruokliuoti.
 •          Žinoma, pačios basutės taip pat gali būti labai įvairios. Dažniausiai pačiomis moteriškiausiomis laikomos tos, kurios yra su dirželiais. Tokiu atveju jos pabrėžia kojos linkį, atrodo puikiai.
 •          Būtinai įvertinkite ir skirtingas basučių spalvas. Pas mus rasite ne tik spalvotas, tačiau ir neutralesnių spalvų, jeigu Jums tai atrodo labiau priimtinas variantas.
 •         Laiveliai yra dar vieno tipo basutės, kurios gali būti laikomos pačiu pavasariškiausiu pasirinkimu. Jos ne tik puikiai atrodo, tačiau ir džiugina manevringumu, kadangi net ir ilgi atstumai kasdien bus įveikiami be jokio vargo.

Espadrilės

 

Papildomai detaliau aptarsime espadriles, kadangi pavasario metu tai yra vienas geriausių pasirinkimų. Visgi, vėlgi, labiausiai vertinamas dėl patogumo, tačiau taip pat esti labai platus pasirinkimas, tad atrodyti puikiai, džiaugtis gražiomis kojomis – gali kiekviena moteris.

 

Espadrilės gali būti labai skirtingo aukščio. Nuo tokių padų, kurie yra maži, iki labai aukštų, kurie atrodo kaip platforminiai batai. Kadangi šių batų siuvimo konstrukcija pasižymi modernumu, galima džiaugtis labai tvirta avalyne – batai Jums tarnaus ne tik ne vieną sezoną, tačiau ir ne vienam metų laikui. Tai puikus pasirinkimas ne tik pavasariui, tačiau ir vasarai.

 

Aukštakulniai

Galiausiai, pavasaris yra tas laikas, kai reikia pamiršti sunkius ir didelius batus, reikia rinktis ne tik lengvesnius, tačiau taip pat ir kur kas grakščiau atrodančius. Puikus pasirinkimas moterims yra aukštakulniai, kurie ne tik suteikia kojai daugiau ilgumo, tačiau dažniausiai džiugina ir tuo, kad tokia avalynė padailina eiseną, moterys džiaugiasi, kad atrodo kur kas grakščiau. Vertinama tai, kad aukštakulniai labai puikiai atrodo prie labai skirtingo tipo drabužių. Juos galite dėvėti nors ir prie treningų – vis tiek atrodys puikiai ir tuo pačiu padės gatve žengti tarsi podiumu. Vėlgi, pavasario metu siūlome rinktis ryškesnių spalvų, net margus aukštakulnius, kurie padės Jums puikiai atrodyti ir tuo pačiu leis gerai jaustis. Tinkamai pasirinktus auštakulnius – ėjimas su jais tikrai nebus nei komplikuotas, nei sudėtingas.

 

Pavasariniai batai yra labai įvairūs. Svarbiausia, kad mados eina madomis, tačiau reikia kuo daugiau dėmesio skirti stiliui bei savo poreikiams. Tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai.