Kaip išsirinkti moteriškus sportinius batelius?  

 

Pavasario ir vasaros metu sportinė avalynė yra nepamainomas pasirinkimas, kadangi šiuolaikiniai batai ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat džiugina ir komfortu. Žinoma, sportiniai bateliai yra tokie įvairūs, kad kartais gali būti sunku rasti tinkamiausius. O tam Jums ir parengėme šį gidą, kuris turėtų padėtų susisiaurinti paieškas ir užtikrinti, kad rasite tokius batus, kurie ne tik Jus džiugina, tačiau ir tarnaus ne vienerius metus.

 

Spalvinė gama

 

Renkantis batus pirmiausia kuo daugiau dėmesio reikia skirti spalvoms, kadangi per jas dažniausiai ir varijuoja visais mūsų stilius. Pavasario metu daugelis dažniausiai renkasi ryškesnius batus, taip pat puikiai atrodo spalvoti. Pavyzdžiui, ryškūs raudoni arba gėlėti, kurie gali būti svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas. Žinoma, tokiu atveju geriausia yra nesirinkti labai ryškios  aprangos, kadangi kuomet puošybos elementų yra per daug – irgi negerai, kadangi derinys dažniausiai neatrodys skoningas. Bet kuriuo atveju siūlome pavasario metu rinktis ryškesnę avalynę. Dar geriau, kai galite turėti kelias poras. Tokiu atveju įsigykite ne tik ryškius, tačiau ir tamsesnių spalvų batelius. Po ranka bus tokie, kokia tuo metu bus ir nuotaika.

 

Dydis

 

Moteriški sportiniai bateliai turi būti tobulai Jums tinkamo dydžio, kadangi tik tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai. Dažniausiai renkantis žieminius batus pasirenkami vienu dydžiu didesni, kadangi dėvima storesnė kojinė. Tuo tarpu sportiniai batai turi būti tokio dydžio, kokio dėvite. Kai perkate internetu  būtinai žiūrėkite ne tik raidinius žymėjimas, tačiau konkrečius skaičius, centimetrus, kadangi taip tikrai įsigysite Jums tinkamą avalynę.

 

Platforma

 

Būtent sportiniai batai dažniausiai turi aukštesnę pakulnę, kadangi tai suteikia judėjimo mobilumą. Ar būtinai pakulnė turi būti aukšta? Nebūtinai, tačiau dažniausiai tokie batukai gražiau atrodo ir tuo pačiu ilgų atstumų ėjimas su jais būna kur kas patogesnis. Perkant internetu dažnai būna nurodytas aukštis. Tai Jums padės paprasčiau įvertinti  - ar batai tinka bei patinka.

 

Raišteliai ar užtrauktukas?

 

Gana priimta galvoti, kad laisvalaikio batai turi būti su raišteliais, kadangi tai yra patogesnis pasirinkimas. Visgi, rinkoje galima rasti ir su užtrauktuku, kurie taip pat gana lengvai užsegami. Tiesa, raišteliai, šiuo atveju, patogesnis pasirinkimas. Dažniausiai avalynė su užtrauktuku pasirenkama tik todėl, kad tokiu atveju jis suteikia batų stiliui daugiau unikalumo, padeda džiaugtis stilingais batais. Žinoma, jie gali būti paprasčiausiai užsimaunami. Tokiu atveju batai vadinami kaliošinio tipo, jie nėra sportiniai, tačiau lygiai tokie pat patogūs.

 

Avalynės sudėtis

 

Gan rečiau kiek apžvelgiamas niuansas yra avalynės sudėtis. Dažniausiai laisvalaikio batai yra gaminami iš medžiagos, konkretaus avalynei skirto audinio. Žinoma, galima rasti ir odinius bei zomšinius, tačiau tokia avalynė labiausiai tinka žiemos arba rudens metu. Pavasariui labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas yra batai, kurie kurti lengvo audinio, kuris suteikia galimybę kojai kvėpuoti. Tokiu atveju ne tik gerai jausitės, tačiau bus galima džiaugtis ir lengvais batukais.

 

Gamintojas

 

Kai kuriems labai svarbu, kad kasdien dėvimi batai būtų prekinio ženklo, tačiau mes norime akcentuoti, kad tokia avalynė tikrai nereiškia, kad ji yra geresnės kokybės. Geriau daugiau dėmesio skirkite medžiagai, siuvimo technologai, kadangi būtent tai ir lemia geros kokybės batus. Prekinis vardas yra tik reklamos dalis, tad Jums neverta mokėti daugiau, kad tam tikras gamintojas galėtų iš to uždirbtų.

 

Pašiltinimas

 

Laisvalaikio batai gali būti skiriami visiems metų laikams, tačiau daugiausia produkcijos yra skiriama būtent pavasariui bei vasarai. Visgi, jeigu batus perkate vėsesniu metų laiku arba paprasčiausiai norite turėti avalynę, kuri puikiai tinka vėsiais vasaros vakarais – tokiu atveju siūlome rinktis batus, kurie yra su pašiltinimu. Tokiu atveju kojos visada gerai jausis, svarbiausia, pavyks išvengti darganos bei peršalimo ligų.

 

Moteriški sportiniai bateliai yra puikus pasirinkimas ne tik tada, kai aktyviai leidžiate laiką tačiau ir kitomis dienomis. Paprasčiausiai šiuolaikinė avalynė kuriama tokia, kad ne tik būtų patogu kasdien įveikti didelius atstumus, tačiau ir džiaugtumėtės stilingai atrodančiais batais.